divendres, 29 d’abril de 2016

6 HDV

 Aquest proper dissabte 9 de Juliol 2016 . 
Celebrarem les segones 6 hores de resistència de Derbi variants .
El circuit serà al costat del pavelló Municipal.
Iniciarem la cursa a la tarda vespre per acabar a la nit .Prepareu les llums !!!

Anirem informant !!! Gassss!!!


dilluns, 29 de febrer de 2016

Gala premis Copa Derbi Variant 2015



Aquest divendres a les 20h entrega dels premis CopaDerbiVariant 2015.


Tindrem :
•Premis pels vint primers classificats de cada categoria.
•Sorteig de...
•zona guarda-Variant pels tres primers de cada categoria.

••• per finalitzar l'acte farem un refrigeri •••

No podeu faltar hi esteu tots convidats !!

GASSS A LA VARIANT !!!



dijous, 25 de febrer de 2016

Premis Copa Derbi Variant 2015

El 4 de Març serà l'entrega del premis de la Copa Derbi Variant 2015

Aquesta setmana informarem d'on serà i horaris.


GASSS!!!

Entrega Premis

L'entrega de premis d'aquesta tercera edició   de la Copa Derbi Variant tindrà lloc el proper 4 de Març a les 20h. al centre cívic la Fabrica de Santa Eulàlia de Ronçana.
Tindrà una durada aprox d'un hora. 
Els tres primers classificats de cada categoria poden portar les variants de la Copa per posar i fer foto al podi.

Us esparem a tots !!! Gasss!!!

dissabte, 2 de gener de 2016

Classificació Final Copa Categoria Serie



Classificació Categoria Serie
Nom Equip RD1 RD2 RD3 RD4 RD5 RD6 TOTAL
1 Servimoto S 25 30 25 25 22 22 149
2 Va, Lleva't  22 23 18 16 16 20 115
3 JJ Racing 14 27 20 15 20 12 108
4 Van Variant 15 25 11 18 13 11 93
5 D-Castro RT 16 21 22 20 10 89
6 Serracer Team 8 20 10 9 14 14 75
7 DSG Team la Roca Serie 10 12 12 10 12 18 74
8 Team Yamper 12 18 16 6 5 15 72
9 Team la Vinya 6 19 3 22 18 2 70
10 Team IRS 9 14 12 15 16 66
11 Green Team Serie 11 14 15 13 6 6 65
12 JJ Team 20 16 13 1 9 59
13 Tac Competició 3 17 6 8 11 9 54
14 Corts Competició 25 25 50
15 JN Racing Cup 18 7 9 7 41
16 Hello Kitty Racing 13 4 4 10 31
17 JPM Team 10 7 11 28
18 Team Poma 13 14 27
19 La Teja Endurance 5 7 8 7 27
20 DSG Team la Roca Checo  11 2 5 18
21 S.J Racing 2 15 17
22 Malals Team 8 8 16
23 Odei Team 5 1 4 3 13
24 La Roca Checo Checo 13 13
25 CRT Racing 9 3 12
26 Gonzis Team 4 6 2 12
27 Can Ros a Fons 7 2 1 10
28 Variioloko 8 8
29 Van Variant 1 1 5 6
30 Garnier Racing 5 5
31 No Fear Racing 4 4
32 Gibert Racing Team 3 3

Classificació Final Categoria Proto



Classificació Categoria Protos
NOM EQUIP RD1 RD2 RD3 RD4 RD5 RD6 TOTAL
1 Protaiko J.Costa 25 25 20 20 20 25 135
2 J.Costa 20 22 25 11 25 22 125
3 Motos MRV ls Team 7 7 22 16 22 20 94
4 Lopez Racing Protaiko 13 30 15 2 16 76
5 Proto-cross Bigues Scalestric 22 27 8 18 75
6 Protaiko M.R.T 9 12 10 16 14 61
7 Dsg Team la Roca 11 13 11 22 2 59
8 A Robar Carteras 12 19 18 7 56
9 Integra Projects Team 21 16 18 55
10 Motos Chesca 10 14 12 14 3 53
11 I&T Scooter 18 14 18 2 52
12 E2 motos JRC Team 8 8 15 11 10 52
13 Bussap 16 6 13 15 50
14 Servimoto R 15 7 9 7 7 45
15 Freestle Team  13 12 11 36
16 Team Cruells 17 6 13 36
17 JCC Competició 3 10 14 8 35
18 Argenta- Motos mrv 14 20 0 34
19 Castillo Team  16 8 4 28
20 Palau Ceramic 5 6 8 9 28
21 Team Duran 13 15 28
22 Llepa'm la Roda 10 6 9 25
23 Moto Xperience Racing 25 25
24 Team Yamper 18 18
25 Toro Rosso Team 4 10 4 18
26 Proteico II 5 12 17
27 Team Crous 15 15
28 Green Team 11 3 14
29 Derbichuta Racing 12 12
30 F&J Racing 6 4 1 11
31 Tramuntana Team 9 1 10
32 Jomchop Rasta Team 5 5 10
33 Atx Racing Team 9 9
34 Terminator  team 1 4 3 8
35 Robles Motors 6 6
36 TGV Team 5 5
37 Rocivasa Racing 3 2 5
38 Desperta Ferro 5 5
39 Protaiko Senior 4 4
40 Laser Bunker  Block 3 3
41 Castillo Team 2 1 1 2
42 Rotor Team 2 2
43 Paquitos Team 2 2
44 Moto Xperience Racing Team 1 1

dilluns, 12 d’octubre de 2015

Last Round 4HDV Bigues




Inscripció 4HDV Bigues i Riells




Tots els pilots podreu gaudir d’un entrepà de botifarra i refresc per 3,5€

Obsequi de una samarreta per cada pilot.



Cursa 25 Octubre

Preinscripcions 4hdv Bigues i Riells : 





Del 28 de Setembre al 18 Octubre es poden realitzar les inscripcions dels equips per la cursa de Bigues i Riells  . La cursa està limitada a 70 motos.



Per poder realitzar l' inscripció és molt senzill :




  • Realitzeu un ingrés de 105€ al núm de compte: 0081-5399-13-0001133217 del Banc de Sabadell


  • Envieu el resguard a copaderbivariant@gmail.com, un cop rebut se us notificarà que tot està correcte i validat .


  • És molt important que al resguard hi feu constar el nom de l'Equip 

    IMPORTANT : L'inscripció no serà vàlida si no s’omple el qüestionari i és realitza l'ingrés dins del termini establert .

    El dia de la cursa cal portar la llicencia en vigor i DNI.



Horari cursa:



  7:00 h.           Acreditacions corredors (cal presentar DNI mes Llicencia) i acreditacions de mecànics   

                       ( 3 mecànics per moto)                   

                         Verificacions motos al entrar al Box     

  8:30 h            Es tanca accés Box i acreditacions.

  8:45 h.           30 min.  Entrenaments cronometrats.

  9:15 h.           Motos al box fins hora sortida carrera.

  9:45 h.           Col·locació motos graella sortida.

10:00 h.           Sortida carrera.

14:00 h.           Final carrera.

14:10 h.           Verificació motos.

14:30 h.           Repartiment trofeus.







En cas de dubte contacteu al telèfon d’en David al 692.026.703 o del Genís al 636.215.548.