dissabte, 2 de gener de 2016

Classificació Final Copa Categoria Serie



Classificació Categoria Serie
Nom Equip RD1 RD2 RD3 RD4 RD5 RD6 TOTAL
1 Servimoto S 25 30 25 25 22 22 149
2 Va, Lleva't  22 23 18 16 16 20 115
3 JJ Racing 14 27 20 15 20 12 108
4 Van Variant 15 25 11 18 13 11 93
5 D-Castro RT 16 21 22 20 10 89
6 Serracer Team 8 20 10 9 14 14 75
7 DSG Team la Roca Serie 10 12 12 10 12 18 74
8 Team Yamper 12 18 16 6 5 15 72
9 Team la Vinya 6 19 3 22 18 2 70
10 Team IRS 9 14 12 15 16 66
11 Green Team Serie 11 14 15 13 6 6 65
12 JJ Team 20 16 13 1 9 59
13 Tac Competició 3 17 6 8 11 9 54
14 Corts Competició 25 25 50
15 JN Racing Cup 18 7 9 7 41
16 Hello Kitty Racing 13 4 4 10 31
17 JPM Team 10 7 11 28
18 Team Poma 13 14 27
19 La Teja Endurance 5 7 8 7 27
20 DSG Team la Roca Checo  11 2 5 18
21 S.J Racing 2 15 17
22 Malals Team 8 8 16
23 Odei Team 5 1 4 3 13
24 La Roca Checo Checo 13 13
25 CRT Racing 9 3 12
26 Gonzis Team 4 6 2 12
27 Can Ros a Fons 7 2 1 10
28 Variioloko 8 8
29 Van Variant 1 1 5 6
30 Garnier Racing 5 5
31 No Fear Racing 4 4
32 Gibert Racing Team 3 3

Classificació Final Categoria Proto



Classificació Categoria Protos
NOM EQUIP RD1 RD2 RD3 RD4 RD5 RD6 TOTAL
1 Protaiko J.Costa 25 25 20 20 20 25 135
2 J.Costa 20 22 25 11 25 22 125
3 Motos MRV ls Team 7 7 22 16 22 20 94
4 Lopez Racing Protaiko 13 30 15 2 16 76
5 Proto-cross Bigues Scalestric 22 27 8 18 75
6 Protaiko M.R.T 9 12 10 16 14 61
7 Dsg Team la Roca 11 13 11 22 2 59
8 A Robar Carteras 12 19 18 7 56
9 Integra Projects Team 21 16 18 55
10 Motos Chesca 10 14 12 14 3 53
11 I&T Scooter 18 14 18 2 52
12 E2 motos JRC Team 8 8 15 11 10 52
13 Bussap 16 6 13 15 50
14 Servimoto R 15 7 9 7 7 45
15 Freestle Team  13 12 11 36
16 Team Cruells 17 6 13 36
17 JCC Competició 3 10 14 8 35
18 Argenta- Motos mrv 14 20 0 34
19 Castillo Team  16 8 4 28
20 Palau Ceramic 5 6 8 9 28
21 Team Duran 13 15 28
22 Llepa'm la Roda 10 6 9 25
23 Moto Xperience Racing 25 25
24 Team Yamper 18 18
25 Toro Rosso Team 4 10 4 18
26 Proteico II 5 12 17
27 Team Crous 15 15
28 Green Team 11 3 14
29 Derbichuta Racing 12 12
30 F&J Racing 6 4 1 11
31 Tramuntana Team 9 1 10
32 Jomchop Rasta Team 5 5 10
33 Atx Racing Team 9 9
34 Terminator  team 1 4 3 8
35 Robles Motors 6 6
36 TGV Team 5 5
37 Rocivasa Racing 3 2 5
38 Desperta Ferro 5 5
39 Protaiko Senior 4 4
40 Laser Bunker  Block 3 3
41 Castillo Team 2 1 1 2
42 Rotor Team 2 2
43 Paquitos Team 2 2
44 Moto Xperience Racing Team 1 1

dilluns, 12 d’octubre de 2015

Last Round 4HDV Bigues




Inscripció 4HDV Bigues i Riells




Tots els pilots podreu gaudir d’un entrepà de botifarra i refresc per 3,5€

Obsequi de una samarreta per cada pilot.



Cursa 25 Octubre

Preinscripcions 4hdv Bigues i Riells : 





Del 28 de Setembre al 18 Octubre es poden realitzar les inscripcions dels equips per la cursa de Bigues i Riells  . La cursa està limitada a 70 motos.



Per poder realitzar l' inscripció és molt senzill :




  • Realitzeu un ingrés de 105€ al núm de compte: 0081-5399-13-0001133217 del Banc de Sabadell


  • Envieu el resguard a copaderbivariant@gmail.com, un cop rebut se us notificarà que tot està correcte i validat .


  • És molt important que al resguard hi feu constar el nom de l'Equip 

    IMPORTANT : L'inscripció no serà vàlida si no s’omple el qüestionari i és realitza l'ingrés dins del termini establert .

    El dia de la cursa cal portar la llicencia en vigor i DNI.



Horari cursa:



  7:00 h.           Acreditacions corredors (cal presentar DNI mes Llicencia) i acreditacions de mecànics   

                       ( 3 mecànics per moto)                   

                         Verificacions motos al entrar al Box     

  8:30 h            Es tanca accés Box i acreditacions.

  8:45 h.           30 min.  Entrenaments cronometrats.

  9:15 h.           Motos al box fins hora sortida carrera.

  9:45 h.           Col·locació motos graella sortida.

10:00 h.           Sortida carrera.

14:00 h.           Final carrera.

14:10 h.           Verificació motos.

14:30 h.           Repartiment trofeus.







En cas de dubte contacteu al telèfon d’en David al 692.026.703 o del Genís al 636.215.548.


Classificació Categoria Proto

Classificació Categoria Protos
NOM EQUIP RD1 RD2 RD3 RD4 RD5 TOTAL
1 Protaiko J.Costa 25 25 20 20 20 110
2 J.Costa 20 23 25 11 25 104
3 Motos MRV ls Team 7 7 22 16 22 74
4 Lopez Racing Protaiko 13 30 15 2 60
5 Proto-cross Bigues Scalestric 22 27 8 57
6 Dsg Team la Roca 11 13 11 22 57
7 A Robar Carteras 12 19 18 7 56
8 Integra Projects Team 21 16 18 55
9 I&T Scooter 18 14 18 2 52
10 Motos Chesca 10 14 12 14 50
11 Bussap 16 6 13 15 50
12 Protaiko M.R.T 9 12 10 16 47
13 E2 motos JRC Team 8 8 15 11 42
14 Servimoto R 15 7 9 7 38
15 Argenta- Motos mrv 14 20 0 34
16 Castillo Team  16 8 4 28
17 JCC Competició 3 10 14 27
18 Llepa'm la Roda 10 6 9 25
19 Freestle Team  13 12 25
20 Moto Xperience Racing 25 25
21 Team Cruells 17 6 23
22 Palau Ceramic 5 6 8 19
23 Team Yamper 18 18
24 Team Crous 15 15
25 Green Team 11 3 14
26 Toro Rosso Team 4 10 14
27 Derbichuta Racing 12 12
28 F&J Racing 6 4 1 11
29 Tramuntana Team 9 9
30 Atx Racing Team 9 9
31 Terminator  team 1 4 3 8
32 TGV Team 5 5
33 Rocivasa Racing 3 2 5
34 Desperta Ferro 5 5
35 Jomchop Rasta Team 5 5
36 Protaiko Senior 4 4
37 Castillo Team 2 1 1 2
38 Rotor Team 2 2
39 Paquitos Team 2 2
40 EM Racing Team 0
41 Team Kamaskle 0
42 Laser Bunker  Block 3 3
43 Moto Xperience Racing Team 1 1
44 Team Duran 13 13
45 Proteico II 5 5