dijous, 31 d’octubre de 2013

Classificació Round 4


La propera cursa serà el 7 Desembre a Dosrius ...ja us anirem informant .


Classificació després de la cursa de Bigues .

CATEGORIA PROTOS
POS.EQUIPPUNTS (R1+R2)ROUND 3ROUND 4TOTAL
1XPERIENCE-REPARACIONS RONÇANA47221079
2A ROBAR CARTERAS TEAM4702572
3PROTAIKO21252268
4JCC COMPETICIO3620965
5TEAM DURAN2281646
6BOKES SEQUES2671245
7TEAM YAMPER2315543
8GREEN TEAM14131542
9PROTO -CROSS BIGUES1851134
10LLEPA'M LA RODA204832
10GOLF@S NIGUT RACING TEAM1114732
10PROTAIKO LR0122032
11ENDURO SHEILD TEAM290029
11RASPU TEAM1118029
12TRAMUNTANA TEAM1311024
13POMA TEAM166022
13CORTS COMPETICIÓ616022
14TEAM RACING VILA910221
15SARRION TEAM200020
15J COSTA COMPETICIÓ201820
16ROBLES MOTORS501318
17READY150015
17TGV011415
18MOTOS CHESCA120012
19ÉKE RACING TEAM - MONELLS100010
20KAMASCLE TEAM0909
21OXIDO TEAM5308
22JXGP0066
23ROTOR TEAM4004
23TEAM LA CLAU0044
24RED BULL RACING0033
25TEAM LUENGO0202
26DACASA0011
CATEGORIA SERIE
POS.EQUIPPUNTS (R1 + R2 )ROUND 3ROUND 4TOTAL
1GRANJA L'AMETLLA50222597
2TALLERS FORTUNY40252287
3JDD - MOTOS MRV -ARGENTA CALDES33182071
4GRANJA L'AMETLLA 227201663
5TEAM YAMPER24121450
6PROTO-CROSS BIGUES S17111846
7VA LLEVA'T2401539
8HUESITOS JCC360036
9JJ RACING6161133
9SRT7131333
10SERRANO 100%1615031
11JOHN DEERE1801230
12CHECO CHECO TEAM891027
13TOT RACING BIGUES1610026
14CHIVA VALLS250025
15HONOLULU'S TEAM1014024
16TEAM VARIOLO 100X100 RACING190019
17XAVICARS - PROTAIKO120618
18VARIOLO FOREVER TEAM150015
18NITRO VARIANT SERIES150015
19CV COMPETICIÓ08513
20RGS RACING0099
21ACTION OUTDOOR0088
22KAMASKLE TEAM0077
22JJ TEAM0707
22BUSIARMADANS7007
23EQUIP CADE6006
23MOTO DESGUACE EPB0606
24CONCOS COMPETICIÓ4004
25GRAFENWALDER3003
26ELS PIPETA CALENTA RT1001

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada